Producenci
Bestsellery
Malinowy raj
Malinowy raj

99,00 zł

szt.
Tęczowa radość
Tęczowa radość

99,00 zł

szt.
Delikatne Eustomy
Delikatne Eustomy

129,00 zł

szt.
Słoneczny poranek
Słoneczny poranek

129,00 zł

szt.
Opieka nad zielenią w firmach

Każdy element, z którym styka się potencjalny klient lub kontrahent, kreuje w jego oczach wizerunek całej firmy. Dotyczy to nie tylko oferowanych produktów czy kontaktów z pracownikami, ale nawet zdobiącej biuro zieleni. Co ważne, samo umieszczenie kwiatów na blacie w recepcji czy na stole w sali konferencyjnej nie wystarczy, aby móc cieszyć się ich pięknem przez więcej niż kilka dni. W rzeczywistości utrzymanie roślin w dobrej kondycji wymaga stałej opieki. Aby zapewnić im długi i zdrowy wzrost, warto skorzystać z usług Kwiaciarni Flora. Dzięki wiedzy i umiejętnościom naszego zespołu będziemy w stanie dobrać odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne do gatunku oraz indywidualnych potrzeb każdego okazu.

Dlaczego rośliny wymagają opieki?

Pielęgnacja zieleni nie ogranicza się wyłącznie do podlewania i nawożenia, choć są to aspekty kluczowe dla ich przetrwania. Do istotnych zadań należy także regularne czyszczenie roślin doniczkowych, ponieważ na listkach, gałązkach, a nawet kwiatach – podobnie jak na powierzchniach płaskich – lubi gromadzić się kurz. Drobinki zanieczyszczeń blokują aparaty szparkowe odpowiadające za „oddychanie”, co znacznie utrudnia roślinom funkcjonowanie i sprawia, że stają się łatwym łupem dla chorób. Ponadto niektóre gatunki potrzebują więcej światła słonecznego niż inne. Zalicza się do nich np. dracenę, która wymaga regularnego obracania w kierunku światła, aby mogło ono do niej dotrzeć z każdej strony.

Czym zajmujemy się w ramach opieki nad zielenią?

W celu zapewnienia nienagannego wyglądu roślin nasza kwiaciarnia oferuje cykliczną opiekę bądź jednorazowe, kompleksowe doradztwo. Zadbamy o wszystkie gatunki kwiatów, zarówno o te nowo zasadzone, jak i te kilkuletnie. W ramach serwisu zatroszczymy się m.in. o podlewanie, nawożenie, przycinanie, nabłyszczanie oraz ochronę przed szkodnikami i chorobami. Dodatkowo w razie potrzeby zajmiemy się przesadzeniem starszych okazów w odpowiednio większe donice. Dzięki wymienionym zabiegom kwiaty będą czuć się dobrze i zdrowo, a Państwo będziecie mogli cieszyć się ich pięknem bez konieczności angażowania swojego czasu i pracy.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl